Головний Чернівецький Портал > Суспільство > Каспрук закликав чернівчан допомогти родинам загиблих військових

Каспрук закликав чернівчан допомогти родинам загиблих військових


24-06-2014, 08:42. Опублікував: Slaxor
Каспрук закликав чернівчан допомогти родинам загиблих військових
Міський голова Чернівців Олексій Каспрук закликав усіх небайдужих долучитись до надання допомоги сім'ям загинувших на сході країни чернівчан. Про це він повідомив 23 червня на прес-конференції у міській раді.

Також він прозвітував про вже зібрані та передані сім'ям загиблих кошти.

- Хочу подякувати чернівецькій громаді, підприємцям за ту підтримку, яку вони продемонстрували останніми днями сім'ям загинувших наших земляків, - розповідає міський голова. - Також хочу повідомити про те, що було зібрано волонтерами 18,8 тисяч гривень та 25 Євро на сходах біля ратуші. Під час церемонії прощання у військовій частині колишнього 300-го полку зібрали 30,2 тис. грн. та 33 тисячі надав комітет підприємців Буковини на організацію поминальних обідів. Ми ці кошти розподілили між сім'ями чернівчан.

- Ми відпрацьовуємо також і надання допомоги з міського бюджету, але мусимо сказати, що нажаль ситуація з фінансуванням зараз критична. Така ситуація не лише у нас, а і по всій країні. Все-таки будемо робити усе, щоб на такому ж рівні, як і в інших містах допомогти сім'ям загинувших військових. Це орієнтовно по 100 тисяч гривень на сім'ю будемо намагатись виділити з бюджету, - повідомив Олексій Каспрук.

Повернутись назад