Головний Чернівецький Портал > Суспільство > Лідер сепаратистів Стрелков: ми мусили рятувати свої життя

Лідер сепаратистів Стрелков: ми мусили рятувати свої життя


6-07-2014, 00:33. Опублікував: Slaxor
Лідер сепаратистів Стрелков: ми мусили рятувати свої життя
Один з лідерів терористів Ігор Стрєлков розповів про те, чому сепаратистам довелося покинути Слов'янськ. За його словами, це рішення було продиктовано бажанням зберегти свої життя.

- Вночі був здійснений прорив зі Слов'янська, що знаходиться в кільці української армії. Для цього була організована відволікаюча атака на позиції противника. Вона була здійснена нашої бронегруппою. Більша її частина, на жаль, загинула. Це пов'язано з помилкою командира групи, - заявив Стрєлков.

Він також зазначив, що від 80% до 90% особового складу і 90% озброєння з міста вдалося вивезти.

Ігор Стрєлков додав, що перед проривом були організовані маскувальні заходи: частина ополченців вела безперервний вогонь і демонструвала противнику свою присутність на позиціях.

- Сьомого липня я маю намір створити своїм наказом Центральну військову раду, до якої увійдуть всі найбільш великі польові командири. У цьому органі ми будемо узгоджувати питання подальшої оборони ДНР і, можливо, частини ЛНР. Крім того, я збираюся до призначення військового коменданта Донецька здійснювати всі його обов'язки, а також взяти на себе роль командувача гарнізоном, - заявив Стрєлков.
Повернутись назад