Головний Чернівецький Портал > Суспільство > В околицях Слов'янська та Краматорська сотні трупів гниють на сонці

В околицях Слов'янська та Краматорська сотні трупів гниють на сонці


8-07-2014, 20:58. Опублікував: Slaxor
В околицях Слов'янська та Краматорська сотні трупів гниють на сонці
В околицях міст Слов'янськ та Краматорськ Донецької області, звільнених від терористів, лежить величезна кількість тіл - до півтори тисячі, причому загиблі ідентифікуються як немісцеві. Про це користувач @ VeraVolf пише на своїй сторінці Twitlonger.

«Прислали звернення (цитата дослівно): Шановні батьки і родичі російських терористів, строковиків, резервістів та інших російських воєнізованих підрозділів! Зателефонуйте своїм дітям, близьким! Запитайте їх (якщо дадуть відповідь) де вони?! Справа в тому, що близько Слов'янська і в районі Краматорського «моря» лежить величезна кількість трупів, і всі трупи ідентифікуються місцевими жителями як чужі », - розповіла блогер.

За її словами, жителі бояться до них підходити: «Від деяких трупів починає виходити сморід, адже на вулиці, на сонце, температура піднімається до 30 градусів. Зателефонуйте, може це ваші рідні? Донбасівці не багата народ і завдяки вам у них немає грошей, щоб закопувати трупи ваших родичів; та й земля Донбасу не прийме чужаків ».

«За попередніми оцінками, в районі передмість Слов'янськ-Краматорськ розкидано не менше півтори тисячі трупів. Зателефонуйте і приїжджайте забирати ваших дітей - вам не перешкоджатимуть забирати трупи ваших родичів », - додала вона.
Повернутись назад