DataLife Engine > Суспільство > Бойовики обстрілюють мирних громадян в зоні АТО

Бойовики обстрілюють мирних громадян в зоні АТО


17-08-2014, 23:06. Разместил: Slaxor Стан загальної деморалізації в рядах бойовиків щодня поглиблюється, підкреслив радник Авакова

В селищі Хрящувате під Краснодоном, бойовики знищили значну кількість приватних будинків, повідомляє радник міністра МВС Зорян Шкіряк.

«Російські бандити, керовані кадровими офіцерами НД РФ ... продовжують артилерійські і ракетні обстріли житлових кварталів усіх міст і селищ, де тимчасово орудують їх злочинні угруповання ... Крім, того, тривають зухвалі викрадення людей, нападу, цинічні пограбування жителів і розстріли місцевих громадян», - написав Шкіряк у своєму «Фейсбук».

«Також щодня тривають ракетні обстріли української території з боку РФ. В районі селища Дякове, в Луганську область увійшла чергова колона російської військової техніки для терористів », - додав радник Авакова.

Разом з тим терористи, задіявши всі свої резерви, безуспішно намагалися контратакувати втрачені позиції на декількох напрямках в Донецькій і Луганській областях, інформує Шкіряк.

«Їх метою була спроба прориву та оновлення комунікацій між російськими терористичними бандами« ДНР-ЛНР », які були відрізані силами АТО. Втім, всі їх спроби провалилися і були безрезультатними », - повідомив Шкіряк.

Сили АТО успішно відбили всі атаки терористів, знищивши значну кількість живої сили і важкої техніки бойовиків. Терористи відступають, інформує Шкіряк.

«Стан загальної деморалізації в рядах бойовиків щодня поглиблюється. Дезертирство місцевих сепаратистів, що знаходяться в паніці і відчаї, триває. Ватажки російських терористів, все більше конфліктують між собою. Відбуваються чвари і бійки за розподіл награбованого майна та переділ сфер впливу на тимчасово окупованих територіях. Доходить до стрільби », - додав радник Авакова.
Вернуться назад