DataLife Engine > Суспільство > Бойовики пішли в контрнаступ, використовують танки та БМП (відео)

Бойовики пішли в контрнаступ, використовують танки та БМП (відео)


20-08-2014, 16:03. Разместил: Slaxor Українські війська взяли під контроль стратегічне місто Іловайськ у Донецькій області. Про це повідомили в Раді Нацбезпеки. Терористів витіснили за межі населеного пункту, однак ті контратакують.

Активні бойові дії тривають в районі Ясинуватої. Армія поступово блокує Сніжне і Торез. Відомо, що проросійські бойовики обстріляли житлові квартали та промислові об'єкти у Макіївці та Оленівці, є жертви серед мирного населення, однак точних даних ще немає.

В РНБО не підтверджують інформацію про численну колону російської військової техніки, яка нібито зайшла в Луганськ. А от дані щодо провокацій сусідів в Азовському морі - такі правдиві.

- Місто Іловайськ є вузловим містом. Національній гвардії вдалося за вчорашній день і за сьогоднішню частину дня повністю зайти в місто. Сказати що воно повністю звільнено від терористів ми поки що не можемо, але воно контролюється українськими силовиками.

Контратаки відбуваються за участю бронетехніки, танків, БМП, і артилерія працює по нашим військовим, але даємо гідну відсіч і не здаємо місто. В районі населеного пункту Сєдово було виявлено три катери Мангуст берегової служби ФСБ Росії, вони рухалися в бік Маріуполя. Після попередження про вогонь - катери повернули в територіальні води Російської Федерації.


Вернуться назад