DataLife Engine > Суспільство > Терористи знущаються над жителями Донбасу (відео)

Терористи знущаються над жителями Донбасу (відео)


22-08-2014, 14:08. Разместил: Slaxor Маємо чергові докази того - що проросійські терористи знущаються над жителями Донбасу. В Свердловську на Луганщині - забороняють продавати людям хліб. А жителів Червоного Партизана обстрілюють, коли ті приходять по воду. Вже понад місяць там немає централізованого водопостачання.
Тож біля колодязя та водовозки частенько збираються довжелезні черги. Саме тоді по селянах бойовики відкривають мінометний вогонь.

Напередодні бойовики стріляли по селищу Червоний партизан. Влучили у житлові будинки та школи. Вогнем накрили, коли люди зійшлися за церквою, щоб набрати води.

Валентина, місцева жителька:

- Как раз нам украинская армия давала воду, и по нам стреляли, и в этот момент мы там прятались в подвале, и они нас закрывали собой. Кто-то координирует отсюда действия куда стрелять.

В результаті обстрілу один чоловік загинув. Його просто розірвало на подвір'ї. Жінка отримала поранення. Розривів снарядів було 6 - місцеві кажуть - це був "Град".

Людмила, місцева жителька:

- Как называется этот - "Град". Та тут вообще все с небом смешалось. Вот моя квартира как теперь жить, как на зиму, что мне делать зимой.

Сусідній будинок і зовсім залишився без стіни. На щастя, сім'я з маленькою дитиною звідти виїхала за день раніше. А ось, військові припускають - бойовики використовують тут установки під назвою "Волошка". Це - автоматичний міномет калібру 82 міліметри. Він менший, аніж "Град", і зручний тим, що його можна мобільно переміщати.

Олександр, військовослужбовець:

- "Гвоздика", "Василек" - разнообразие такое вооружение у нашего соперника. Я думаю, у российской армии все есть.

Транспорт тут практично не їздить. Ми зустріли кілька літніх людей, які йшли з боку Ясинуватої. Йдуть пішки. Хочуть вибратися з-під обстрілу.

Зинаїда Кравченко, місцева жителька:

- А чего я их бояться буду, это ж дети мои, внуки, ой не передать вам.

Під'їхати до Ясинуватої впритул зараз неможливо. Там точаться бої і проводять зачистку. Сили АТО вже у місті. Але про його звільнення говорити зарано.

Олександр, військовослужбовець:

- Ясиноватая тоже освобожденная. Вывесить флаг - не значит завоевать. Надо еще зачистить. Я наблюдаю здесь по ночам яркое зарево, прямо как в новогодней елке.

І напередодні ввечері в соцмережах з'явилася інформація, що самозваний прем'єр терористичної організації ЛНР Баширов утік до Москви. А перед тим написав на своїй сторінці у Фейсбуку - "пора закінчувати війну. Немає ресурсів для реагування".


Вернуться назад