DataLife Engine > Суспільство > Бійці в зоні АТО отримають потужне підкріплення (відео)

Бійці в зоні АТО отримають потужне підкріплення (відео)


17-09-2014, 12:08. Разместил: Slaxor Військові тримаються у аеродромі

Терористи продовжують систематично обстрілювати українські позиції. Завдають артударів і по житлових районах. Найбільше скупчення сил противника - у Дебальцевому, Ясинуватій і у самому Донецьку. Особливо - в районі аеропорту. Українські військові продовжують тримати там оборону.

Танки розвертають на Схід

Новостворені танкові підрозділи Нацгвардії завершують свою підготовку і вже скоро захищатимуть державу. Про це напередодні повідомив начальник управління бойового забезпечення - Віктор Ганущак. За його словами, під час навчання бійці відпрацювали різні вправи у поєднанні зі стрільбами.

Карати нещадно

У Маріуполі карають за неналежний стан бомбосховищ. До дисциплінарної відповідальності вже притягнули двох працівників комунальних підприємств, які мали привести укриття до ладу. В мерії ще раз наказали усім головам райадміністрацій посилити контроль за підготовкою сховищ та позбутися всіх недоліків.

"Кленові" санкції

Канада ввела нові санкції проти Росії. До чорного списку потрапили "Сбєрбанк Росії", п'ять російських підприємств та наукових інститутів, які виконують військові замовлення. Також - заступники міністра оборони - Булгаков та Садовенко, перший заступник начальника Генштабу - Богдановський і командувач Сухопутних військ - Салюков.


Вернуться назад