DataLife Engine > Суспільство > Бої тривають, армія тримається з усіх сил (відео)

Бої тривають, армія тримається з усіх сил (відео)


17-09-2014, 14:20. Разместил: Slaxor Бандити обстрілюють Орловку, Курахово, Верхню Кринку

Російські терористи менше обстрілюють українських військових, натомість все частіше під вогонь потрапляють мирні мешканці - такий висновок робить штаб АТО, аналізуючи події останньої доби. Бандити обстріляли населені пункти Орловка, Верхня Кринка, Курахово. Є загиблі та поранені серед мирного населення, кількість жертв уточнюється. Сили АТО утримують рубежі незважаючи на численні провокації з боку терористів.

"Сєня, бережи руку"

СБУ затримала ватажка диверсійної групи "ДНР" на прізвисько "Сєня". Разом із шістьма своїми спільниками злочинець підривав мости, нападав на блокпости АТО, влаштовував інші диверсії у мирних кварталах Донецька. Вказівки група отримувала безпосередньо від "Стрєлка". За даними силовиків, "Сєня" - колишній працівник обласної ДАІ.

Танкісти активно тренуються
Новостворені танкові підрозділи Нацгвардії завершують свою підготовку і вже скоро захищатимуть державу. Про це напередодні повідомив начальник управління бойового забезпечення - Віктор Ганущак. За його словами, під час навчання бійці відпрацювали різні вправи у поєднанні зі стрільбами.

Відповідяльність за бомбосховища
У Маріуполі карають за неналежний стан бомбосховищ. До дисциплінарної відповідальності вже притягнули двох працівників комунальних підприємств, які мали привести укриття до ладу. В мерії ще раз наказали усім головам райадміністрацій посилити контроль за підготовкою сховищ та позбутися всіх недоліків.


Вернуться назад