World of Tanks отримала найбільше оновлення в історії

Вчора, через майже 8 років розробки, World of Tanks дісталися до версії 1.0. А це означає, що саме таку «релізний» версію гри розробники вважають закінченою і ідеальною. Але одна справа розробники, інше - гравці. Про це пише Prostotech.com.

У версії 1.0 геймплей залишився колишнім. Це найголовніше, що вам треба знати. Зміни в основному стосуються графіки та музики.

Але гра перейшла на новий графічний движок Core, тому як BigWorld вже не міг пережовувати нові технології. Розробники гарантують фотореалістичне зображення, атмосферні ефекти, візуалізацію руйнувань. При цьому заявлена висока ступінь оптимізації: навіть на старих комп'ютерах обіцяють комфортну гру.

У грі оновлені і переведені в HD 29 карт. Частковій переробці піддалися карти «Рибальська бухта», «Ерленберг», «Степи», «Руінберг» і «Фіорди». Додана крижана карта «Штиль».

Перероблено звукове оточення: у снаряда кожного типу свій звук, вони по-різному відчуваються в лісі, селі або місті. Композитори записали понад 60 музичних треків, які будуть відображати атмосферу карти і відповідати певному регіону, композиції динамічні і змінюються в залежності від ситуації в бою.

Звучить це все прекрасно, та й виглядає непогано. Але ми-то (в більшості своїй) цінуємо в іграх затягує і приносить задоволення геймплей, а не з графіком.

А ви вже спробували нові «Танки»? Що скажете? Які баги зловили, на яких картах загубилися, потягнуло ваше «залізо» оновлену гру? Діліться відгуками в коментарях, а ми складемо свій ближче до кінця трансляції.

Теги:

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ