DataLife Engine > mobilzone / softnews > Apple анонсувала нову iOS 13 з темним режимом

Apple анонсувала нову iOS 13 з темним режимом

У понеділок, 3 червня, компанія Apple оголосила про випуск iOS 13 - операційної системи, яка змінить вигляд iPhone завдяки темному режиму, з новими можливостями перегляду і редагування фото, а також входу в додатки і на веб-сайти.

Про це повідомили в прес-центрі компанії.

З темним режимом у iPhone з'явилася нова темна колірна схема, яка використовується у всій системі і у вбудованих додатках. Цей режим особливо добре підходить для перегляду контенту при низькому освітленні. Сторонні розробники можуть додати темний режим в свої додатки. А ще можна налаштувати його автоматичне включення з заходом сонця або в інший зручний час.


Додаток "Фото" за допомогою вбудованих інтелектуальних технологій машинного навчання тепер буде вибирати з медіатеки кращі зображення, автоматично приховуючи невдалі і схожі фотографії, і показувати важливі події за останній день, місяць або рік.

У режимі редагування фото тепер буде достатньо змахнути по екрану, щоб зменшити або збільшити силу ефекту і отримати ідеальний результат. Також в iOS 13 для редагування відео доступні майже всі можливості, передбачені для обробки фотографій: відеоролики можна повертати, обрізати або застосовувати до них фільтри прямо в програмі «Фотографії».

В iOS 13 налаштувати портретне освітлення можна прямо в додатку "Камера". Це дозволяє наблизити до об'єкту зйомки віртуальний джерело світла, щоб виділити погляд, згладити риси обличчя і зробити їх яскравішими, або віддалити його. З новим ефектом High-Key Mono фотографії, зроблені в режимі "Портрет", можна перевести в монохромну гамму.

Apple представила також новий, "більш безпечний, швидкий і зручний" спосіб входу в додатки і на веб-сайти. Користувачеві не потрібно використовувати обліковий запис з соціальної мережі, підтверджувати адресу електронної пошти або вибирати пароль - для аутентифікації досить Apple ID. А щоб захистити дані користувача, Apple передасть розробникам програми або веб-сайту унікальний ідентифікатор, згенерований випадковим чином. Навіть якщо для входу потрібно ввести ім'я та адресу електронної пошти, користувач може не розкривати цю інформацію, а замість цього надати унікальну адресу, також згенерований випадковим чином. Функція Sign In з Apple спрощує аутентифікацію за допомогою Face ID або Touch ID. Для додаткової безпеки можна використовувати вбудовану функцію двофакторної аутентифікації.

Програма «Карти» Apple отримала нову базову карту з великою кількістю доріг, пішохідних маршрутів, точних адрес і орієнтирів, однак зараз новими "Картами" можна скористатися тільки в деяких містах і штатах. До кінця 2019 року ці фірми стануть доступні на всій території США, а в 2020 році - в ряді інших країн.


Також в новій версії операційної системи оновлений дизайн "Нагадувань". Для їх організації та відстеження з'явилися нові можливості - швидка панель інструментів, на якій простіше додати час, дату, місце, прапорець або вкладення.
В "Повідомленнях" тепер можна налаштувати автоматичну відправку імені і фотографії користувача, або індивідуального Memoji або Animoji, щоб було легко відразу зрозуміти, хто пише. Memoji автоматично додаються в набори стікерів, вбудовані в клавіатуру iOS, тому їх можна використовувати в "Повідомленнях", "Пошті" та інших додатках. Крім того, в Memoji з'явилися нові варіанти зачіски, головних уборів, макіяжу, пірсингу і аксесуарів. 

У Siri тепер з'явиться новий, більш природний голос, а "Швидкі команди" Siri підтримують пропозиції шаблонів автоматизації, з якими можна налаштувати набори дій для часто повторюваних ситуацій, таких як шлях на роботу або похід в тренажерний зал.
Для CarPlay вийшло найбільше оновлення за всю історію програми. Тепер в ньому нова панель управління, на якій можна одночасно переглядати музику, карти і не тільки. Доповнено новим додатком "Календар", а Siri підтримує сторонні додатки для навігації і прослуховування музики.

Якщо використовуються AirPods, Siri може відразу зачитувати вголос вхідні повідомлення з "Повідомлень" або будь-якого аналогічного програм, з яких SiriKit. Також з'явилася нова можливість ділитися аудіо. Вона дозволяє переглядати фільм або слухати музику разом з другом - досить піднести другу пару навушників до iPhone або iPad.
В "Нотатках" з'явилося нове уявлення Gallery View, додаткові можливості спільної роботи з папками загального доступу, нові інструменти пошуку та варіанти складання списків.

QuickPath тепер дозволяє легко друкувати однією рукою на клавіатурі iOS, проводячи пальцем по потрібним буквах.
Поліпшено можливості редагування тексту: гортання документів, переміщення курсора і вибір тексту тепер виконуються швидше і точніше.

У додатку "Файли" тепер є можливість експорту папок в iCloud Drive і доступ до зовнішніх носіїв інформації, таким як SD-карти і USB-накопичувачі.

Додаток "Здоров'я" буде пропонувати можливості регулярної перевірки рівня слуху, а також нові способи відстеження, візуалізації і прогнозування менструального циклу.
Служби геолокації тепер забезпечують більше можливостей настройки доступу додатків до даних про місцезнаходження, включаючи нову можливість поділитися даними тільки один раз. Також є більше інформації про те, коли додатки використовують дані геолокації в фоновому режимі.
Крім того, завдяки підвищенню продуктивності технологія Face ID стала швидше, а додатки в App Store стискаються новим способом, тому обсяг, який потрібно завантажувати, став менше: при установці додатків - до 50%, а при оновленні - до 60%. В результаті додатки відкриваються до двох разів швидше.
Очікується, що нові функції програмного забезпечення з'являться цієї осені в форматі безкоштовного оновлення програмного забезпечення для iPhone 6s і новіше і стануть доступні на iPadOS для iPad Air 2 і новіше, всіх моделей iPad Pro, iPad 5-го покоління і новіше, а також iPad mini 4 і новіше.


Вернуться назад