DataLife Engine > ТЕХНО / mobilzone > Зразки відео і фото з камери Huawei P20 Pro

Зразки відео і фото з камери Huawei P20 Pro


Технології та креативність: Huawei і Хелена Крістенсен представили новий смартфон Huawei P20 Pro


?Культова супермодель і відомий фотограф використовує першу в світі потрійну камеру Leica смартфона Huawei P20 Pro для зйомки серії проникливих портретів.

?Huawei P20 Pro оснащений неймовірною камерою під управлінням штучного інтелекту, завдяки чому компактний пристрій надає любителям фотографії широкий вибір можливостей для творчості.


Париж, 27 березня 2018 р. — Huawei Consumer Business Group оголосив про запуск свого нового флагманського «інтелектуального» смартфона Huawei P20 Pro. Поєднуючи першу в світі потрійну камеру Leica і захопливі інновації на основі технології штучного інтелекту (ШІ), Huawei дарує користувачам унікальний досвід фотозйомки. Під час презентації моделі в культовому паризькому палаці мистецтв Гран-Пале компанія також оголосила про співпрацю з однією з найзнаменитіших супермоделей і фотографів світу Хеленою Крістенсен. За допомогою Huawei P20 Pro Хелена зняла серію проникливих портретів. У її фокусі — три цікаві історії, розкрити які допомагають яскраві кольори і приголомшливий, недосяжний раніше рівень деталізації.

]


Чудова серія під назвою «See mooore» присвячена трьом талановитим професіоналам своєї справи і демонструє те, як Huawei P20 Pro дозволяє фотографам і глядачам побачити більше завдяки ідеальному балансу світла та деталізації кожного портрета. Роботи відображають майстерність Хелени як фотографа в поєднанні з неймовірними можливостями Huawei P20 Pro, гармонію технології та творчості, що злилися в єдиній досконалій формі мистецтва. Створена професіоналами потрійна 40 Мп камера Leica, плюс потужні інновації бренда Huawei, серед яких — розпізнавання об'єктів і режим надуповільненої зйомки (super slow-motion), забезпечують переваги професійної фотографії.

Хелена обирала своїх моделей, в першу чергу керуючись їхнім прагненням до досконалості у своїй справі. Крістенсен передає захоплену зосередженість дизайнера ювелірних прикрас Аделін Рапон у процесі створення її творінь; граціозність балерини Мелісси Чапські під час вдосконалення ідеального піруету; загадковість пілота міжнародних рейсів Марії Фагерстрьом, що побувала в багатьох куточках світу.


Відома завдяки співпраці з такими культовими будинками моди, як Chanel, Versace і Prada, Хелена Крістенсен є однією з найпопулярніших у світі супермоделей. Давно відчуваючи пристрасть до фотографії, в останні кілька років вона зайняла місце по інший бік фотокамери. Тепер Хелена зосередилася на роботі фотографа, і її роботи виставляються в галереях по всьому світу.


«Під час цієї зйомки важливо було передати характер і відданість моделей своїй справі. Хотілося, щоб мої роботи без жодного слова максимально правдиво передали сутність цих людей, — говорить Хелена Крістенсен. — Зйомка за допомогою смартфона Huawei P20 Pro не тільки спростила цей процес, але і дала мені змогу наблизитися до цих чудових жінок. Більше нема потреби в будь-якому додатковому устаткуванні, щоб зруйнувати фізичні бар'єри, які раніше стояли між мною і тими, кого я фотографую».


Камера Huawei P20 Pro втілює найпередовіші технології для смартфонів — ШІ знає, як зробити гарне фото. Він автоматично розпізнає і коригує налаштування в залежності від умов і предмета зйомки, щоб поліпшити результат, а також дає рекомендації щодо композиції і кадрування, миттєво навчаючи користувачів професійним навичкам.


Серед інших функцій, що поліпшують результати фотозйомки, — найбільший світлосильний сенсор у смартфоні (що дозволяє пропускати більше світла для чіткішого, більш сфокусованого зображення) і режим Super Night Mode (для неймовірно якісної нічної зйомки). Крім того, ультраефективна батарея годинами тримає заряд навіть у режимі зйомки. А зі швидкою зарядкою Huawei SuperCharge за кілька хвилин вона повністю заряджається, так що смартфон завжди готовий до роботи!


«З Huawei P20 Pro ми відкриваємо нову еру для фотокамер смартфонів, — говорить Річард Ю, генеральний директор Huawei Consumer Business Group. — Huawei P20 Pro поєднує в собі новітні інноваційні технології смартфонів з легендарним досвідом фотокамер Leica. Таким чином, ми забезпечуємо неймовірний досвід професійного фотографування, який став можливим завдяки штучному інтелекту. При створенні кожного знімка користувач отримує інструменти для досягнення професійних результатів».


Завдяки привабливим колірним рішенням корпуса Huawei P20 Pro має дуже модний і стильний вигляд, дозволяючи користувачам самовиражатися. Традиційні відтінки доповнює дивовижний фіолетовий (Twilight). Перший у світі скляний корпус із градієнтом кольорів — це ще одна можливість виділитися.


Huawei P20 Pro буде доступний в Україні у чорному та фіолетовому (Twilight) кольорах корпуса із середини квітня в усіх роздрібних магазинах. Попереднє замовлення на смартфони Huawei P20 Pro стартує з 28 березня. Кожен покупець, який оформив попереднє замовлення, отримає в подарунок панорамну камеру Huawei Envizion 360.


Ціна та наявність


Модель

Версія

Ціна у грн

Huawei P20 Pro

6GB + 128GB

29 999
Вернуться назад