DataLife Engine > Видео > Motorola зняла «продовження» рекламного ролика Samsung про Apple

Motorola зняла «продовження» рекламного ролика Samsung про AppleMotorola з гумором включилася в рекламне протистояння виробників смартфонів. У відповідь на недавній ролик Samsung про недоліки iPhone, бренд пішов далі. У новому рекламному відео Motorola продовжує історію і закликає по-справжньому оновитися з Moto Z2 Play і Moto Mods, які дійсно розширюють можливості смартфона. Креативний підхід і швидка реакція на вже традиційне взаємне подшучивание конкурентів дозволили Motorola вигідно підкреслити унікальність своїх модульних рішень і ще раз заявити про серйозні наміри на ринку.


Ролик починається з того моменту, коли новий шанувальник Samsung йде від Apple Store, щоб похвалитися покупкою своїй другій половині, яка раніше демонструвала переваги корейського флагмана. Яке ж його розчарування, коли він бачить, що дівчина вирішила в черговий раз обійти хлопця. Вона дістає з коробки новий Motorola Moto Z2 Play і в лічені секунди приєднує до нього модуль-проектор Insta-Share Projector Moto Mod. Молода людина знову залишається без роботи, спостерігаючи за відео у відмінній якості, спроектоване на стіну вітальні в розмірі 70-дюймового екрану.


Слідуючи своєму головному принципу - необмежені можливості смартфонів, Motorola підкреслює: не потрібно ставити себе в рамки дисплея, коли будь-яка рівна поверхня може стати великим екраном для вашого смартфона.Вернуться назад