DataLife Engine > Видео / ТЕХНО / Гаджет > Samsung Galaxy Note 8 проти iPhone X - хто швидше?

Samsung Galaxy Note 8 проти iPhone X - хто швидше?

На відміну від більшості тестів в інтернеті, роботу смартфонів порівняли імітуючи щоденне використання

На каналі Techisode TV з'явилося дуже цікаве відео. Його автор порівнює швидкість роботи Samsung Galaxy Note 8 з iPhone X. На відміну від більшості тестів в інтернеті, роботу смартфонів порівняли імітуючи щоденне використання.

Автор зазначає, що Samsung Galaxy Note 8 був на початку скинутий до заводських налаштувань, а iPhone Х тільки витягнутий з коробки. Потім були завантажені найбільш часто використовуються додатки на нього і його конкурента. Обидва пристрої були підключені до однієї мережі wi-fi, SIM-карти або microSD були встановлені.

На початку були запущені бенчмарки, завдяки чому ми бачимо величезну різницю на користь iPhone X. Потім були включені додаткові програми. Чітко видно, що мінімально швидше вони завантажуються на Samsung Galaxy Note 8. Тільки гри швидше завантажуються на iPhone X. Остаточний результат склав 21 проти 9 на користь Note 8.

При повторному запуску програм тільки деякі додатки повинні бути повторно завантажені в оперативну пам'ять. Однак навіть в цьому випадку краще впорався Samsung Galaxy Note 8. Ймовірно, це пояснюється великим обсягом оперативної пам'яті, якою оснащений смартфон, підготовлений корейців.Вернуться назад