У телецентрі ”Олівець” покажуть короткий метр від молодих українських режисерів


29 березня о 19.00 на вул. Мельникова, 42, буде показ короткометражних фільмів “Олівець сторіз”. Вхід вільний.


29 березня у телецентрі “Олівець” відбудеться безкоштовний показ короткометражних фільмів українського виробництва. Учасниками показу є творче об’єднання молодих кінорежисерів «RGB film». На “Олівець сторіз” покажуть 6 короткометражок різних жанрів. Наприклад, фільм Маркіяна Мірошніченко “Легенда про Госпітальєрів” - історія про військових медиків-добровольців, стрічка знята на основі реальних подій. “Танець пінгвіна” Володимира Кареби розповідає про ранній етап становлення творчої особистості Кузьми Скрябіна. “П’ятниця тринадцяте” - легка комедія Ганни Морозової про те, як пройшовши низку неприємностей дівчина знайшла своє кохання. Як бачите, на показі можна відчути зовсім різні емоції. Фільм Антона Скрипеця “Тінь Чорновола” покаже історію супротиву щодо діяльності політика В’ячеслава Чорновола, а “Коли настане Літо” Олександри Степашко розповість про останні думки та хвилини життя художника Михайла Бойчука. Шостий у списку “Владос” Богдана Добровольського - документальне кіно з елементами комедійності про молодого керівника дитячої студії танцю, який бажає прославитись. Вдасться йому стати відомим чи ні, ви зможете побачити самостійно.


У своїх роботах митці змішують містику з натуралізмом, а іронію з трагічним. Їх кіно розповідає про історію та сучасність, жахи катастроф ХХ століття та війну на Сході. Молоді кіношники експериментують, піднімають актуальні теми, осучаснюють традиції, вони - свіжа кров у сфері кіно. Таке покоління не чекає готових рецептів і не вкладається в існуючі правила.


Показ цих короткометражок вже збирав аншлаг два дні поспіль у Будинку Кіно в Києві. Також, його бачили в Одесі, Тальному та у Львові.


Після перегляду відбудеться дискусія, де порушать питання особливостей і проблем роботи телережисера у сфері кіно та на телебаченні, а також їх мотиви у ході працевлаштування та самореалізації.


Ініціаторами групи «RGB film» є студенти Інституту екранних мистецтв КНУТКТ ім. І. К. Карпенка-Карого майстерні заслуженого діяча мистецтв України завідувача кафедри режисури телебачення Василя Вітра. Хоч об’єднання створене нещодавно, їх фільмотека налічує понад 15 стрічок. Деякі з них брали участь у таких фестивалях як “Docudays UA”, Міжнародний студентський кінотелефестиваль “Пролог” та були номіновані на Золотий СУК в рамках щорічного фестивалю сучасного мистецтва “ГогольFest” 2015. Режисер Антон Скрипець може похизуватися нагородою за найкращу драматургію фільму “Васюта” на Міжнародному студентському кінотелефестивалі “Пролог”, а Олександра Степашко - найкращим студентським фільмом “Солодка Даруся” на фестивалі "ClassFest" у Молдові.


Об’єднання співпрацює з мистецькими організаціями України: “СУК”, студією “Віател” та Одеською кіностудією художніх фільмів; Польщі: зі Східно-Європейським університетом міста Перемишль та Консульським відділом України в м. Кракові; Молдови: Академією музики, театру та образотворчих мистецтв в Кишиневі. У планах на майбутнє - втілення кінопроектів, спрямованих на розвиток українського кіно в різних жанрах і формах.

Теги:

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ