Редакція


Головне.net – один з лідируючих інформаційних ресурсів Українського IT ринку.

Сфера наших інтересів - комп'ютерна та цифрова техніка для ділового та особистого застосування, а саме: смартфони, планшети, ноутбуки, комп'ютерні комплектуючі та периферія, фототехніка, софт і сервіси, технології та ігри. Також ми не пропускаємо різного роду наукові відкриття і космічні дослідження.

Команда Головне.net складається з професійних IT-журналістів, справжніх фріків своєї справи. Щодня на сайті з'являються актуальні зарубіжні та українські новини, огляди пристроїв і ПО, відеоогляди новинок "заліза", наші журналісти розповідають про найсвіжіші наукові відкриття і прориви
.

Тарас Миколайович 

Найголовніший в Головне.net. Фанат авіації та кібербезпеки. Прихильник страшних наукових експериментів і всього незвіданого. 

Григорій Миколайович к  

Каталізатор всіх нововведень в Головне.net. Обожнює все незвичайне, перший в редакції, хто користується Raspberry Pi 2 і Chromebook як основними пристроями. Фанат PS4 і Wii. 

Леся Шевчук

Мила дівчина, аналітичний розум сайту Головне.net. Раніше працювала в великих інформаційних компаніях, затятий фанат Linux і Opensource, ніколи не мала Iphone. 

Юля Дімітрова

Експерт тестовій лабораторії Головне.net . Перший джойстик тримала в руках у віці 3 років. Перший комп'ютер, на якому "працювала", був з процесором Intel i386DX-266. Розбере і збере ПК швидше, ніж будь-який хлопець.  Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ