Офіційно представлений седан Audi A6 нового поколінняНа спеціальному заході в Інгольштадті вперше був показаний седан Audi A6 нової генерації. Публічна прем'єра пройде на наступному тижні в рамках Женевського автосалону. До російського ринку Audi A6 нової генерації добереться до кінця 2018 року. Седан попереднього покоління оцінений в Україні в 1 000 000 грн.

Дизайн екстер'єру A6 нового покоління виконаний в стилі моделі попередньої генерації. Гострих ліній на капоті набагато більше, а радіаторна решітка ширше. Салон зробили в стилі A7: розробники практично повністю позбулися кнопок, на центральній консолі розташовано два екрани, за доплату доступна повністю цифрова приладова панель. В основі знаходиться платформа MLB Evo, яка також використовується в останніх «сімці» і «вісімці».

В Європі Audi A6 буде запропонована в двох модифікаціях. Версія 55 TFSI отримала турбомотор V6 об'ємом 3 літри і потужністю 340 к.с., доповнений семиступінчастим "роботом" S tronic. З місця до 100 км / год модель розганяється за 5,1 секунди. Під капотом 50 TDI знаходиться турбодизель такого ж обсягу, але потужністю в 286 к.с., який поєднується з восьмиступінчастою «автоматом». Для автомобіля передбачено чотири варіанти підвіски: стандартна, спортивна, адаптивна. Крім того, передбачений величезний комплекс систем допомоги водієві: в A6 є п'ять радарів, стільки ж камер, лазерний сканер і дванадцять ультразвукових датчиків.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ