Broadcom хоче придбати Qualcomm за 130 мільярдів доларів

Broadcom заявила про бажання придбати Qualcomm за 130 мільярдів доларів, що на 28% більше біржової вартості американського чіпмейкера. Qualcomm зі свого боку повідомила про отримання пропозиції і початок консультацій ради директорів з фінансистами та юристами.

Для Broadcom ця угода важлива з репутаційної точки зору, адже вона дозволить їй стати третім в світі Чіпмейкер після Intel і Samsung. Також у Qualcomm є безліч передових для своєї області технологій і патентів, а після завершення процедури поглинання NXP, лідера в області «розумної» начинки для автомобілів, їх стане ще більше. Сила бренду Snapdragon також дорогого коштує, мабуть, конкурентів йому по довірі на ринку процесором для смартфонів і планшетів немає.

На даний момент аналітики неоднозначно відзиваються про можливість придбання Qualcomm. Деякі з них упевнені, що Broadcom доведеться відмовитися від цієї ідеї через відсутність зустрічного інтересу. На їхню думку, керівництво Qualcomm захоче і далі розвивати компанію як незалежну.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ