DataLife Engine > Бізнес > Більше 50 тисяч буковинців все літо будуть отримувати надбавку до зарплати

Більше 50 тисяч буковинців все літо будуть отримувати надбавку до зарплати


6-06-2014, 11:00. Разместил: Slaxor
Більше 50 тисяч буковинців все літо будуть отримувати надбавку до зарплати
1 червня в Україні стартувала акція, в якій ПриватБанк повертатиме власникам зарплатних карток 5% від суми зарплати, витраченої на покупки в магазинах.

На Буковині власниками зарплатних карток ПриватБанку є більше 50 тис. чоловік як бюджетних, так і комерційних компаній і організацій. Загалом же, по області більше 1,5 тис. організацій різних форм власності є користувачами зарплатних проектів ПриватБанку.

Для участі в акції власник зарплатної картки може зареєструватися на сайті, зателефонувавши на номер 3700, або в будь-якому відділенні. Всім учасникам акції повертаються 5% від суми заробітної плати, витраченої на будь-які покупки в магазинах України та інших країн світу. Мінімальна та максимальна суми покупок – без обмежень. Акція «Тримай 5!» стартує 1 червня та триватиме до 1 вересня.

Нараховувати надбавку до зарплати ПриватБанк буде до 10 числа наступного після купівлі місяця на спеціальний бонусний рахунок зарплатної картки. Ці гроші можна використовувати для оплати товарів і послуг у магазинах – партнерах програми «Бонус Плюс», серед яких найбільші українські продуктові мережі, магазини побутової техніки, аптеки та інші торгові та сервісні підприємства України.
Вернуться назад