У грі Vampyr не буде DLC

Седрік Лагарріг, який очолює велику видавничу організацію Focus Home Interactive, зробив сенсаційну заяву, що стосуються нового вампірського екшену з елементами RPG під назвою Vampyr, розробкою якого в даний момент займається Dontnod.

Виявляється, нова гра після свого релізу не отримає жодного доповнення. Причому мова йде не тільки про великих сюжетних аддонах, але і про невеликі DLC для Vampyr, які могли б додати в відеогру нову зброю, місії, скіни, ігрові режими і інший внутрішньо контент, часто впроваджуваний подібним чином багатьма сучасними розробниками в уже вийшли проекти.

Такий підхід до просування свого продукту - явище в ігровій індустрії виняткове. Зазвичай розробники відеоігор надходять зовсім навпаки, намагаючись випустити якомога більше додаткового контенту (часто вельми сумнівної якості), щоб таким чином викачати з шанувальників якомога більше грошенят.

Седрік Лагарріг пояснив таке незвичайне рішення тим, що Vampyr - цілісний твір, присвячене виключно поодиноким пригод, яке з'явиться в повністю закінченому вигляді. І не видавцеві, ні розробнику не хотілося б, щоб його цілісність була порушена якоюсь безглуздою, погано продуманою деталлю з DLC.

Однак якщо вихід Vampyr виявиться успішним, то є гра кік мінімум виправдає всі вкладені в неї кошти і сили, принесе хоча б мінімальний прибуток своїм творцям, розробники спільно з видавцями відразу ж візьмуться за розробку продовження. Причому у них вже зараз є чимало ідей про те, яким чином можна розширити і поліпшити всесвіт Vampyr в теоретично можливе сіквелі.

Якщо ж говорити про конкретні цифри, то відеогрі прогнозують продажу мінімум в мільйон копій. Ця цифра дозволить повністю відбити витрачені на розробку «Вампіра» кошти.

Хоча створення екшену зажадало куди більше грошей, ніж розробка будь-, нехай навіть найдорожчою інді-ігри, гра все-таки не може змагатися за своїм бюджету з проектами AAA-класу від великих світових видавців.

Проте, навіть при такому скромному фінансуванні Dontnod змогли створити не тільки приголомшливо цікаву, глибоку історію, а й впровадити в гру потужну соціальну складову, побудувавши на її теренах справжнє місто - віртуальну копію Лондона вікторіанської епохи. Де кожен житель буде мати свою унікальну біографію і певні, складні взаємини з оточуючими.

Дата виходу Vampyr - весна 2018 року.

До речі, Vampyr входить в число найбільш очікуваних ігор 2018 року. Про інших очікуваних ПРОКТО на PC можна прочитати тут

Теги:

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ