_______________ _____________ ____________
16/03/2010

Кохання у великому місті 2
Оригінальна назва: Любовь в большом городе 2
Кінотеатр Кінотеатр Палац кіно ім.О.Кобилянської
Рік: 2010
Країна Україна, Росія
Тривалість: 120 хвилин
Режисер: Марюс Вайсберг
В ролях:
Віра Брежнєва, Олексій Чадов, Світлана Ходченкова, Володимир Зеленський, Анастасія Задорожня
Жанр: Комедія
Трейлер:
Час показу: ВЕЛИКИЙ ЗАЛ: 11:00; 13:00; 15:00; 17:00; 19:00; 21:00
 
Сюжет:
Ігор запрошує Сауну і Артема із коханими на ранчо до батька. Хлопці зможуть відпочити, а Ігор нарешті познайомить Настю з майбутнім тестем. Друзі пакують валізи.

У літаку вони знайомляться з парочкою американців, які розповідають їм про монастир на околиці міста, який згідно з древнім писанням допомагає в боротьбі з безпліддям. Ігор, Артем і Сауна вирішили, що до батьківства вони ще не готові. Але на екскурсію в монастир все-таки їдуть. Незважаючи на попередження ченця, друзі торкаються до «ідола», і тепер вони приречені при першому ж статевому акті зачати дитину. Вони здивовані - варто вірити забобонам чи ні? Про всяк випадок, вони вирішують тимчасово утриматися від сексу. Дівчата, дізнавшись про причину такої дивної поведінки коханих, ображаються і виїжджають.

Залишившись самі, хлопці вирішують відтягнутись по повній, але тут на їх шляху знову з'являється Святий Валентин. Він обурений: як вони могли не скористатися таким благословенням? Народжується нове закляття. Той із трьох хто опиниться першим в ліжку з жінкою - стане батьком. Решта зможуть мати дітей лише через двадцять років. Про такий поворот подій ніхто й подумати не міг. Всі троє раптово усвідомлюють, що готові до батьківства ... Пригоди починаються.
Голос:
 
0/10 ( 0 Голосів )
Переглядів: 65
Трейлер: 0 Рецензія: 0 Відгуки: 0

Другие фильмы Також...
Copyright © 2006-2009 Joomitaly.com - Powered by SILOOS

работа менеджер по подписке Одесса, погода во Львове на неделю, новости луганск, Автостопом по Галактике, музыка