Google додала в YouTube для смартфонів функцію, про яку її просили більше 5 років

За останні п'ять років відеохостинг YouTube перетворився з сервісу для перегляду відео в справжню медійну платформу. Його можна цілком назвати одним з найбільших засобів масової інформації, оскільки зараз там публікуються мільйони відеороликів на будь-які тематики. Щоденна аудиторія всього сервісу складається з декількох мільйонів чоловік, а Google робить все для того, щоб вона росла і далі. Одним з найдієвіших способів залучення уваги є впровадження нових функцій і можливостей, які можуть стати в нагоді користувачам.

Сьогодні стало відомо про те, що Google додала в YouTube для смартфонів функцію, про яку її просили більше 5 років. В оновленні фірмового клієнта для Android було знайдено згадка нового функціоналу, що відповідає за активацію темної теми оформлення. Поки що нова функція працює кривувато, але зате Google вже визначилася з її точним назвою - Dark Watch. Побачити її можна лише в меню для розробників.


Якщо зараз активувати темну тему оформлення в YouTube для смартфонів, то весь інтерфейс програми буде виглядати далеко не кращим чином. Найімовірніше, розробники реалізували лише сам алгоритм роботи цієї функції, не поки що ні оптимізували зовнішній вигляд всього програми під чорну колірну схему. Про реалізацію цієї функції користувачі смартфонів на iOS і Android мріють під уже як понад 5 років, причому весь цей час Google ігнорувала прохання користувачів.

Тепер же очевидно, що Google додала в YouTube для смартфонів функцію, про яку її просили цілих п'ять років. Звичайно, поки що вона доступна лише в меню для розробників, але сам факт її появи говорить про те, що вже зовсім скоро власники смартфонів, планшетів та інших пристроїв на базі операційних систем iOS і Android зможуть використовувати темну тему оформлення, про що багато так давно мріють.


Чорна тема в мобільному додатку YouTube дозволить знизити навантаження на очі в нічний і вечірній час стік. Крім того, на всіх смартфонах з OLED-екранами трохи скоротиться енергоспоживання, оскільки на відображення чорної картинки екран буде витрачати відчутно менше електрики, а як наслідок - акумулятор буде повільніше розряджатися. Швидше за все, новий функціонал стане доступний всім користувачам до кінця цього року. Як тільки це станеться, редакція AKKet.com обов'язково про це окремо повідомить.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ