Лайфхак який дозволяє читати видалені повідомлення в WhatsApp

На початку цього місяця месенджер WhatsApp для всіх платформ, включаючи iOS і Android, отримав нову функцію, що дозволяє видаляти повідомлення, які вже були відправлені співрозмовнику. Працює нова можливість з деякими обмеженнями. Видалити повідомлення можна тільки в тому випадку, якщо з моменту його відправлення пройшло не більше 7 хвилин. Крім того, співрозмовник не повинен був його прочитати. Якщо обидві умови виконуються, то повідомлення можна видалити, а на його місці з'явиться фраза «Дане повідомлення видалено».

Хоч нова функція і з'явилася в WhatsApp зовсім недавно, проте багатьох користувачів вона вже «дістала», оскільки деякі люди використовують її надмірно активно. Втім, сьогодні був виявлений лайфхак, що дозволяє читати віддалені повідомлення без будь-яких обмежень. На жаль, скористатися ним можуть тільки користувачі смартфонів на базі операційної системи Android, тоді як на iPhone він недоступний через обмеження iOS.

Для того щоб читати видалені повідомлення в месенджері WhatsApp необхідно встановити додаток під назвою Notification History, яке вміє записувати і зберігати в пам'яті все повідомлення. При першому запуску необхідно видати йому всі необхідні дозволи, після чого він почне свою роботу у фоновому режимі. Відзначимо, що на часі автономної роботи смартфона це ніяк не позначається.

У підсумку, коли хтось надішле повідомлення в WhatsApp, а потім видалить його, то досить буде прямо з месенджера натиснути на напис «Дане повідомлення видалено», після чого відкриється програма Notification History, в якій буде вказано початковий текст, який був отриманий телефоном до видалення повідомлення. Проте, у цього способу є і кілька мінусів, про які необхідно знати.

Програма Notification History зберігає повідомлення тільки протягом певного часу - кількох днів, після чого вони видаляються. Для роботи цього Лайфхак на телефоні повинні бути включені повідомлення від WhatsApp. Також, через особливості операційної системи Android, переглянути видалені повідомлення довжиною понад 100 символів не представляється можливим, також як зображення, файли і відеозаписи. В іншому, ніяких обмежень немає.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ