Huawei обрушила ціни на свої кращі смартфони на честь акції «Чорна п'ятниця»

Якщо якась компанія поважає своїх покупців, то вона просто зобов'язана час від часу брати участь в якихось акцією і розпродажах. Слідом за компанією Samsung, яка дуже сильно опустила ціни на багато свої товари, китайська корпорація Huawei обрушила ціни на свої кращі смартфони на честь акцій «Чорна п'ятниця» і «кіберпонеділок». Завдяки цьому, в рамках певного проміжку часу, всі бажаючі можуть купити її найкращі мобільні пристрої з неймовірно великими знижками. Важливо зауважити, що акція діє не тільки в офіційному онлайн-магазині, але і в деяких роздрібних торгових точках.

В цьому році компанія Huawei вирішила обрушити ціни на годинник, смартфони, планшети і ноутбуки в честь відразу двох акцій «Чорна п'ятниця» і «кіберпонеділок». За аналогією з нею вже надійшла південнокорейська корпорація Samsung, яка пропонує всім бажаючі також і безліч інших товарів, на зразок телевізорів. Асортимент Huawei набагато менш багатий на різного роду електроніку, однак фанати бренду однозначно оцінять всі вигідні пропозиції.

Розмір знижок від компанії Huawei в деяких випадках досягає 40%, тобто деякі її пристрою дійсно можна купити з величезними знижками. Тимчасова акція буде діяти тільки два дні - 23 листопада і 27 листопада. Перша дата приурочена у «Чорній п'ятниці», а друга до «кіберпонеділок». Кількість пристроїв, що беруть участь у розпродажі, не обмежена, але це стосується тільки офіційного сайту китайської корпорації, а не магазинів її партнерів.

Список товарів зі зниженим цінами:

Huawei Mate 9 - $ 399
Huawei Honor 6X - $ 149
Huawei Watch 2 Sport - $ 179
Huawei Watch 2 Classic - $ 199
Huawei MediaPad M3 8 "- $ 219
Huawei MediaPad Lite 8 "- $ 169
Huawei MediaPad Lite 10 "- $ 219
Huawei MediaPad T3 8 "- $ 119
Huawei MediaPad T3 10 "- $ 139
Huawei MateBook X (Microsoft Signature Edition) - $ 799
Huawei MateBook E (Microsoft Signature Edition) - $ 499
Мінус розпродажі від компанії Huawei полягає в тому, що діє вона тільки на території США, тому для участі в акції «Чорна п'ятниця» і «кіберпонеділок» жителям України доведеться користуватися послугами компаній-посередників, які приблизно за $ 20-30 отримають товар, куплений в рамках акції, а потім відправлять його в сторону одержувача. Більш детально ознайомитися зі знижками від компанії Huawei можна ознайомитися відразу в чотирьох магазинах - офіційному онлайн-магазині, а також Amazon, Best Buy і Newegg.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ