Нова інформація про дизайн і інтерфейс в Android 9.0 P

Як це часто буває в останні роки, всередині Google стався витік інформації. На кілька хвилин в мережу потрапили матеріали, які проливають світло на дизайн, інтерфейс і можливості операційної системи Android 9.0 P. Це абсолютно секретна інформація, за розголошення якої хтось із співробітників американської корпорації може навіть понести кримінальну відповідальність. Саме тому відеоролик, який складається з вкрадених матеріалів, був вилучений з YouTube-каналу користувача SoftDroid Tech, а сам канал заблокували. Це зробили відповідно до правил відеохостингу.


На щастя, деякі користувачі встигли зробити скріншоти того відеоролика, проте саме відео було безслідно видалено. Проте, опублікованих даних досить для того, щоб зрозуміти, що Android 9.0 P повалить всіх в шок своїм дизайном, інтерфейсом і можливостями. У новій операційній системі, судячи з просочування інформації, зміниться буквально все, за винятком назви ОС і її загальних принципів.
Операційна система Android 9.0 P, судячи зі знімків, володіє абсолютно новий домашнім екраном, екраном блокування, а також повним набором перероблених додатків. Якщо в нинішніх збірках ОС Android фірмовий дизайн носить назву Material Design, то в новій версії це вже Material Neo. У ньому ставка зробила на прозорість всіх елементів, мінімалізм і лаконічність. Як поставляться до такого нововведення користувачі - поки що невідомо.


Крім того, в Android 9.0 P з'являться функції під назвою Google Edge і Google Crown, які служать для швидкої активації тих чи інших можливостей, пошуку контактів або швидкого запуску будь-яких додатків. Аналогічний функціонал зараз можна побачити в смартфонах з лінійки Samsung Galaxy Note, звідки американська корпорація, судячи з усього, і вирішила його запозичити. Таку можливість однозначно гідно повинні оцінити всі користувачі, так як вона підвищить зручність використання телефонів.


Зміни також чекають і все фірмові програми компанії Google, включаючи мобільний веб-браузер Chrome. З приходом Android 9.0 P він стане більше схожий на клієнт YouTube, оскільки на його домашній сторінці будуть відображатися різні матеріали, підібрані штучним інтелектом і спеціальними алгоритмами. Зміни торкнуться його зовнішній вигляд і функціонал, але більш точних подробиць поки що немає.


Панель управління в Android 9.0 P абсолютно точно повалить всіх користувачів в шок, оскільки вона виглядає зовсім не так, як в будь-яких інших версіях операційної системи Android. Відзначається, що Google цікавим чином зробила її набагато більш компактною, а також запровадила спеціальний функціонал, щоб користувачі могли самі налаштовувати її під свої власні потреби. З приходом нової ОС зміняться і повідомлення, які стануть ще більш просунутими, стильними та функціональними.


Екран блокування в новій операційній системі зміниться на манер iOS 11. При свайпа в кожну зі сторін користувач зможе отримати доступ до списку повідомлень або віджетів, що дозволяють отримувати ту і чи іншу інформацію без необхідності запускати якийсь додаток.


Очікується, що презентацію Android 9.0 P компанія Google проведе в березні 2018 року, після чого вона випустить її першу інсайдерську збірку, призначену для розробників. Фінальна ж версія нової ОС для фірмових смартфонів американської корпорації вийде в кінці літа. Новий дизайн, інтерфейс і можливості операційної системи однозначно повалений всіх в шок, оскільки користувачам доведеться миритися з величезною кількістю нововведень, а вони можуть припасти далеко не всім до вподоби.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ