Один з кращих смартфонів Xiaomi в Росії дорожче, ніж в Україні

Не так давно компанія Xiaomi провела на території Росії свою офіційну презентацію, в рамках якої вона озвучила офіційну вартість одного з кращих своїх смартфонів - Безрамковий Mi Mix 2. Цей апарат став втіленням дуже стильного зовнішнього вигляду, неймовірно потужного технічного оснащення і щодо доступної ціни. Так, уже зараз всі росіяни можуть купити цей телефон за ціною в 34 990 рублів за базову конфігурацію з 6 ГБ оперативної і 64 ГБ постійної флеш-пам'яті. Інші модифікації на російському ринку офіційно не представлені.
 
Проте, як виявилося, один з кращих смартфонів Xiaomi варто в Росії дорожче, ніж в Україні. Три дні тому, в п'ятницю, китайська корпорація анонсувала безрамковий смартфон Mi Mix 2 на українському ринку, озвучивши його вартість і дату початку продажів. Як виявилося, новинку продаватимуть за офіційною рекомендованою ціною в 14 999 гривень, причому в тій же самій модифікації - з 6 ГБ ОЗУ і 64 ГБ ПЗУ. Якщо перевести цей цінник в російську валюту, то виходить, що смартфон продаватимуть за 33 600 рублів, тобто трохи дешевше, ніж на території Росії.


Жителі України зможуть купити собі Xiaomi Mi Mix 2 і ряд інших товарів, анонсованих разом з ним, вже з 28 листопада 2017 року, оскільки саме на цей день намічений старт продажів. Новинка буде доступна для покупки в авторизованих роздрібних магазинах Mi Store, а також в магазині «Алло», у якого більше тисячі торговельних точок на території всієї країни. Також як і в Росії, купити один з кращих смартфонів Xiaomi українці зможуть тільки в чорному кольорі, який володіє корпусом з металу і скла.

Чому один з кращих смартфонів Xiaomi варто в Росії дорожче, ніж в Україні - невідомо. Очевидно, що на російському ринку набагато більше людей, які зацікавлені в Безрамковий Mi Mix 2, а значить через більших партій і ціни повинні бути нижчими або хоча б просто ідентичними. Проте, ця версія не витримує критики, оскільки можна спостерігати рівно зворотну ситуацію, при якій цей смартфон на українському ринку коштує дешевше.

Раніше повідомлялося про те, що офіційні ціни на iPhone X в Україні повалений всіх покупців в шок, оскільки вони виявилися найвищими серед всіх країн Європи і майже найвищими у всьому світі.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ