iPhone 11 показали на відео - не все так просто

Через ситуацію в цьому році в майбутньому з назвами iPhone буде творитися повна плутанина. Саме через плутанину з назвами в 2018 році на ринок можуть випустити iPhone 8s, iPhone X2, iPhone 9 або iPhone 11. Більшість вважає, що новий флагман «яблучної» корпорації буде називатися саме як останній варіант. Точно такого ж думка і дизайнер з YouTube-каналу PHConcepts, який вирішив показати майбутню новинку від компанії Apple на відео. Дизайнер припустив, що раз покупці незадоволені виступом в екрані iPhone X, то вже в 2018 році компанія Apple зможе повністю позбутися від нього, але на цьому вона не зупиниться. Як можна помітити на відео, створеному концепт-художником Гарпрітом Сином, iPhone 11 отримає абсолютно повністю безрамковий екран, який займає весь простір на лицьовій частині. У його верхній частині буде два зовсім невеликих вирізу, в яких Apple розташує камеру TrueDepth для системи розпізнавання особи Face ID.

В іншому, якщо поглянути на задню кришку iPhone 11, то на ній можна побачити все той же фірмовий логотип компанії Apple, але значно збільшився в розмірах. Прямо над ним знаходиться подвійна основна камера з вертикальним розташуванням. Дизайнер вважає, що до кінця 2018 року «яблучна» корпорація знайде спосіб замінити задню скляну кришку на металеву, не позбавляючи при цьому телефон підтримки бездротової зарядки за стандартом Qi.

Сама рама iPhone 11, як можна помітити на відео, виконаний з хірургічної сталі, яка має підвищену міцність і зносостійкість. Зараз її можна зустріти в iPhone X. В іншому, на бічних торцях корпусу мобільного пристрою наступного покоління знаходяться звички кнопки регулювання гучності, блокування екрану і звичайно ж зміни звукового режиму.

Як би сильно не хотів цього дизайнер, але подібний iPhone 11 компанія Apple навряд чи зможе випустити в 2018 році. Пристрій з такими особливостями варто чекати не раніше 2019-2020 років, оскільки нинішній рівень розвитку технологій не дозволяє створити абсолютно безрамковий екран і інтегрувати в нього безліч датчиків. Тут звичайно все на смак і колір, але дуже не хотілося б, щоб новий флагман «яблучної» корпорації виглядав так - це якась абсолютна несмак, яка виглядає просто огидно.

Якщо новий мобільний пристрій від компанії Apple одного разу буде виглядати саме так, то це буде найгірший флагман з усіх тих, які вона коли-небудь створювала. Саме тому залишається сподіватися, що цього ніколи не станеться.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ