iPhone SE 2 розробляється на основі iPhone 7

Чуток про нових ультракомпактних смартфонах стає все більше. Не так давно з'явилася інформація про розробку Samsung Galaxy S9 Mini, а зараз інсайдери підтверджують швидкий вихід iPhone SE 2 від Apple.

Нового iPhone SE 2 приписують характеристики iPhone 7: чотирьохядерний процесор A10 Fusion, 2 ГБ оперативної пам'яті, камери на 12 і 7 Мп. Екран ж і акумулятор будуть успадковані від першої моделі, тобто смартфон отримає 4-дюймовий дисплей і батарейку приблизно на 1 700 мАг. Сканер відбитків Touch ID збережеться під дисплеєм.

iPhone SE 2

Якщо всі технічні моменти здаються цілком очікуваними, то в інформацію про збереження дизайну iPhone SE віриться насилу. І тим не менше, інсайдери впевнені, що новинка буде дуже схожа на попередника, тобто округлого цельнометаллического корпусу чекати не варто.

iPhone SE повинен стартувати в Індії, а після відправитися на інші ринки. Ціна його буде відносно невисокою, на рівні першої моделі. Орієнтуватися варто на 450 доларів . Анонс повинен відбутися навесні 2018 року.
Concept Creator

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ