Galaxy S9 і S9 + представлять раніше і відмінностей між ними стане більше

Судячи по свіжих витокам, компанія Samsung вирішила не затягувати з анонсом нових флагманів, представлять їх помітно раніше очікуваного - презентація Galaxy S9 і S9 + відбудеться в рамках виставки CES 2018 вже в січні.

Нічого революційного в їх дизайні або характеристиках чекати не варто, це будуть лише трохи поліпшені версії актуальних «вісімок». У числі цікавих нововведень відзначається поява стереодинамиков AKG, що для лінійки дійсно ново. Також Samsung явно почула користувачів, незадоволених розташуванням сканера відбитків, тепер він буде розміщуватися під модулем основної камери.


Galaxy S9 і S9 + отримають такі ж екрани, як і у їхніх попередників. Рамки буде лише трохи зменшені. Щодо характеристик відмінностей між моделями стане куди більше. Наприклад, більший за розміром фаблет отримає 6 ГБ оперативної пам'яті проти 4 ГБ у S9, а також здвоєну камеру замість одинарної. Такий диференціацією Samsung явно копіює Apple, останні флагмани якої ( «вісімки») мають такі ж відмінності.

Флагмани Samsung оснастять 10-нм процесорами Qualcomm або Exynos в залежності від ринку. Об'єм вбудованої пам'яті складе 64 ГБ, можливість використання карт microSD збережеться, як і аудіоджек на корпусі.

Разом з Galaxy S9 і S9 + буде представлена нова док-станція DeX, назад сумісна з флагманами минулих років. Вона дозволить встановлювати смартфон горизонтально, щоб використовувати його дисплей як тачпад або віртуальну клавіатуру для набору тексту з висновком на великий екран.

Теги:

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ