Google знає місце розташування кожного користувача Android

Google досить часто вимагає від користувача дані, пов'язані з місцем розташування пристрою і, отже, нашим розташуванням. Виявилося, що американська компанія в досить дивний спосіб отримує цей тип даних.

Сервіс Quartz провів цікаві дослідження, з яких випливає, що з початку цього року, практично кожен смартфон на Android збирав адреси окремих BTS навіть тоді, коли ми відключили розташування в настройках. Всі дані відправлялися безпосередньо на сервери Google. BTS-це не що інше, як вежа, використовується операторами стільникового зв'язку для передачі бездротового сигналу. На її основі можна легко визначити, де останнім часом перебувало приєднаний пристрій та потенційний користувач.

Що говорить з цього приводу Google? Компанія зізналася що дійсно робить це, але ці дані не застосовуються. Найближчим часом компанія з Маунтін-В'ю повинна припинити такого роду дій, але тільки правда це?

Дані BTS були закодовані в рядок, яка ідентифікує кожну вежу. Звідси лише крок до отримання цієї інформації. На жаль, але навіть пристрої, які були відновлені до заводських налаштувань з відключеним розташування, як і раніше передають ці дані.

Схоже на те, що ми нічого не можемо з цим зробити.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ