Xiaomi Mi7 отримає бездротову зарядку

Згідно з новими чутками, компанія Xiaomi все-таки наділить новий флагман бездротовою зарядкою. Перші згадки про це почали з'являтися ще в вересні, коли виробник слідом за Apple вступив в Wireless Power Consortium (WPC). Зараз джерела з Китаю лише підтвердили підтримку Qi-зарядки в підготовлюваний Mi7.

Для виробництва необхідних компонентів Xiaomi буде використовувати той же завод, що і Apple, тому якихось ускладнень або проблем в роботі чекати, ймовірно, не варто. Також повідомляється, що Xiaomi Mi7 буде представлений в березні, а до лютого компанія планує наростити обсяги виробництва, щоб виключити можливий дефіцит на старті.

Поява в смартфоні бездротової зарядки говорить про те, що корпус Mi7 залишиться скляним, адже металевий задник, як відомо, перешкоджає роботі Qi-котушки. Відповідно до попередніх чутками, апарат оснастять 6-дюймовим OLED-дисплеєм з вузькими рамками, процесором Qualcomm Snapdragon 845, 6 ГБ оперативної пам'яті, 16-Мп камерою зі світлосилою f / 1.7 і акумулятором на 3 350 мАг. Одним з головних нововведень стане фірмова система розпізнавання обличчя - ця технологія, судячи з усього, буде основним трендом на весь 2018 рік.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ