Moto Z2 Force та Moto X4 — перші смартфони у світі з нейронним пошуком об’єктів NPE від Qualcomm

Флагман Motorola 2017 року Moto Z2 Force та четверте покоління легендарної серії Moto X перші зі смартфонів, що використовують технологічну платформу нейронної обробки Neural Processing Engine для задач штучного інтелекту. Використовуючи Qualcomm® Snapdragon™ NPE розробники Motorola Mobility додали в камери своїх смартфонів функцію Landmark Detection, яка дозволяє миттєво визначати понад 1200 об’єктів по всьому світу за допомогою нейронної обробки. Програма працює в бета режимі. Список об'єктів постійно доповнюється.


Обидва смартфони оснащені процесорами Qualcomm. Moto Z2 Force отримав  Snapdragon 835 з графічним процесором Adreno 540, а представник середнього класу Moto X4 — Snapdragon 630 з графічним процесором Adreno 510.


Вбудоване програмне забезпечення з допомогою камери розпізнає понад 1200 об’єктів у режимі реального часу. Щоб активувати функцію, достатньо виділити на екрані смартфона цікавий об'єкт. Одразу після визначення користувачам пропонується додаткова інформація про об’єкти з Google Maps чи Вікіпедії.


Особливо привабливою нова функція є для користувачів Motorola, які полюбляють подорожувати. Але навіть якщо ви вже знаєте своє місто достатньо добре, розпізнавання об’єктів з допомогою нейромережі, допоможе по-новому подивитися на звичні споруди.


У Qualcomm впевнені, що використання Neural Processing Engine допоможе смартфонам на ОС Android зробити прорив у технологіях навчання штучного інтелекту для більш широкого та ефективного використання цього функціоналу користувачами. Проте технологія не призначена винятково для смартфонів і планшетів. У майбутньому різноманітні галузі, починаючи від охорони здоров'я та Інтернету речей зможуть використати рішення, коли програми AI стануть все більш широкомасштабними.


Простотеч

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ