Phone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X: маса даних за день до анонсу

За день до анонсу чергових смартфонів Apple в Мережі з'явилося чимало нових подробиць щодо всіх трьох пристроїв. За останніми даними, чекати варто iPhone 8 і iPhone 8 Plus, а також iPhone X. Перші два - поліпшені версії актуальних «сімок», а третій - той самий ювілейний флагман з безрамковий екраном.


Звичайно, саме останній смартфон приковує до себе найбільшу увагу. Це буде перший апарат Apple з OLED-дисплеєм, дозвіл якого складе 2436х1125 пікселів, що підтвердили і «розкопки» у фінальній збірці iOS 11.

Phone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X: маса даних за день до анонсу

 

Ніякого вбудованого в екран сканера відбитків пальців в ньому не буде, датчик розмістять в бічній кнопці харчування. Особливої ​​акценту на цьому робити не стануть, тому що вся увага планується присвятити аутентифікації користувача за допомогою системи розпізнавання особи, названої Face ID. Інсайдери стверджують, що точність такої біометрії буде максимальною.


Демонстрація роботи Face ID
Основна камера iPhone X буде 12-Мп з можливістю запису уповільненої відео з частотою 240 кадрів в секунду при роздільній здатності 1080p або 60 кадрів з 4К-картинкою. Фронтальний сенсор - 7 Мп з 1080p відео. Швидше за все, ці дані застосовні і до двох інших новинок.

Phone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X: маса даних за день до анонсу

 

Також інсайдери розповіли, що iPhone X і iPhone 8 Plus оснастять 3 ГБ оперативної пам'яті, а базовий iPhone 8 отримає лише 2 ГБ. Процесору у Безрамковий iPhone буде самий що ні на є флагманський - шестиядерний A11 з чотирма ядрами Mistral і двома Monsoon.

 У коді iOS 11 було виявлено і згадка бездротової зарядки, яка теж буде доступна лише у найбільш дорогого iPhone X. Ціна його, до речі, складе понад 1 000 доларів, однак навряд чи це зупинить бажаючих мати найбільш просунутим «яблуком».

Добавить комментарий

ПОСЛЕДНИЕ