Як оновитися до iOS 11 щоб не втратити важливі дані

Редакція Головне.нет підготувала кілька порад про те, як краще оновитися до iOS 11 щоб не втратити важливі дані. Дотримуючись наших рекомендацій вага процес оновлення пройде гладко.

Вже сьогодні ввечері ми зможемо почати завантажувати iOS 11 і watchOS 4. Нижче ви побачите список кроків, які варто зробити перед початком установку нової системи.

1) Перевірте, чи можливо встановити iOS 11 на своєму пристрої

Оновлення для iOS вперше не потрапить на iPhone 5. Скористатися ним зможуть тільки користувачі таких пристроїв:

iPhone: X, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6S, 6S Plus, 6, 6 Plus, SE, 5S
iPad: 12.9-дюймовий (1 і 2 покоління), 10.5 дюймовий, 9.7 дюймів, Air, Air 2, 5-го покоління, Mini (4, 3, 2)
iPodTouch 6-го покоління
2) Пам'ятайте, що 32-бітові програми перестануть працювати

Якщо ви використовуєте дуже важливих для Вас 32-розрядні додатки, і їх розробники не мають наміру перенести їх на 64-бітну архітектуру, то краще почекати з оновленням. В іншому випадку вони не будуть працювати.

Як перевірити, чи є у вас такі програми? Зайди в Налаштування / Загальні / пристрій / Програми. .
 

Як оновитися до iOS 11 щоб не втратити важливі дані


3) Створіть повну резервну копію даних

Всі важливі фотографії дані потрібно скопіювати прямо на ваш комп'ютер, зовнішній жорсткий диск або скинути в хмару. Для більшої безпеки краще зробіть повну резервну копію через iTunes. Зверніть увагу, що потрібно вибрати опцію шифрування - таким чином ви не втратите ваші паролі, дані додатків Health і HomeKit.

4) Звільніть пам'ять

Якщо ви не хочете завантажувати прошивку повністю з нуля через iTunes, а тільки провести оновлення через OTA, то краще перевірте скільки у вас вільного місця у внутрішній пам'яті вашого пристрою. Якщо його менше, ніж 1 ГБ, ймовірно, варто звільнити трохи місця. Просто видаліть невикористовувані програми, які повторно ви зможете скачати після закінчення установки. Інший варіант-це можливість видалення даних, обраних програм. Зверніть увагу на те, що, наприклад, дані Instagram можуть займати кілька гігабайт.
  
5) Зачекайте кілька годин

Останній крок також дуже важливий. Неодноразово траплялося, що Apple усувала помилки вже після оновлення системи. Так що варто почекати як мінімум кілька годин, щоб дізнатися думку інших про те, як працює оновлення.

Добавить комментарий

ПОСЛЕДНИЕ