Sony готує абсолютно новий дизайн смартфонів

Керуючий директор Sony в Індії, Кенічіро Хібі (Kenichiro Hibi) в інтерв'ю Indian Express повідомив про розробку абсолютно нового дизайну для наступного покоління смартфонів. Він визнав, що використовується вже протягом декількох років стиль Omnibalance не вписується в актуальні тренди.

У Sony стежать за індустрією і прекрасно усвідомлюють бум смартфонів з дисплеями формату 18: 9 і без рамок, повідомив Хібі. Він також розповів, що новий дизайн буде оголошений скоро, проте не дав конкретних термінів. Швидше за все, вперше його застосують в наступному флагмані, що можуть представити на початку 2018 го, адже звичайні дві щорічні топові лінійки японська корпорація вже встигла представити.

Мобільний підрозділ Sony в останні роки відчуває себе не кращим чином. Причин тому чимало, деякі називають серед них і практично незмінний в останні роки дизайн. Також компанії явно варто попрацювати на фотографічній частиною. Адже саме її модулі використовуються в смартфонах конкурентів, які отримують набагато більш позитивні відгуки від фахівців, ніж пристрої самої Sony. Здається, не допомогли японцям і поки ще ексклюзивні камери Motion Eye, що знімають відео в форматі 960 кадрів в секунду, ця фішка цікава лише малому числу споживачів.

Добавить комментарий

ПОСЛЕДНИЕ