Xiaomi Redmi Note 5 став справжнім хітом ще до початку продажів

Чутки про різні унікальні особливості бюджетного смартфона Xiaomi Redmi Note 5 ходять вже кілька місяців, але від з'явилися сьогодні подробиць про це мобільному пристрої фанати абсолютно точно будуть в повному захваті. Надійне джерело виклав в мережу зображення цього мобільного пристрою, які проливають світло відразу на дві унікальні споруди, які не можна зустріти в інших смартфонах Xiaomi з лінійки Redmi.

На опублікованому зображенні смартфона Xiaomi Redmi Note 5 можна помітити, що цей апарат має подвійний основною камерою, яка розташована вертикально. З її допомогою мобільний пристрій може робити портретні фотографії з ефектом розмиття заднього фону і використовувати 2-кратний оптичний зум без втрати якості. Корпус телефону, як і попередніх поколінь, виконаний з авіаційного алюмінію, і, судячи з усього, купити цей апарат буде можливо щонайменше в «м'якої» рожевої забарвленням.

 


Уважний відразу помітить, що на зображенні у смартфона Xiaomi Redmi Note 5 практично відсутні бічні рамки, а розміри верхнього і нижнього відступів були відчутно скорочені у порівнянні з попереднім поколінням. Не доводиться сумніватися в тому, що фанати будуть в захваті від таких особливостей 
В іншому, смартфон Xiaomi Redmi Note 5 не буде чимось відрізнятися зовні відрізнятися від поточного покоління. Мобільний пристрій як і раніше буде оснащуватися сенсорними кнопками для навігації по операційній системі Android (MIUI 9), а також пластиковими вставками на задній кришці, під якими заховані модулі антен.

Xiaomi Redmi Note 5 став справжнім хітом ще до початку продажів

 

Офіційна презентація смартфона Xiaomi Redmi Note 5 відбудеться до кінця цього року, але, швидше за все, вже в жовтні.

Добавить комментарий

ПОСЛЕДНИЕ