Масове виробництво Samsung Galaxy S9 почнеться вже найближчим часом

Samsung не вдалося встановити пристрій зчитування відбитків пальців в сам екран, виробник залишив цю технологію на майбутнє, ймовірно, для Galaxy Note 9

Корейські джерела повідомляють про те, що Samsung завершив роботу над апаратним обладнанням Galaxy S9 і Galaxy S9 +. Масове виробництво смартфонів стартує ще в цьому році. Згідно з чутками Корейці відмовилися від технології, яка могла б бути ідеальним відповіддю на Face ID.

Ми знаємо, що Samsung працює над цими моделями починаючи з травня, тобто вже півроку. Нові витоку припускають, що виробник завершив етап проектування своїх флгаманов на 2018 рік.

Перші спроби виробництва Galaxy S9 і Galaxy S9 + відбулися ще в минулому місяці, а масове виробництво повинне стартувати в грудні. Якщо все піде за планом і робота над програмним забезпеченням буде проведена вчасно то Samsung буде готовий почати продажі Galaxy S9 і Galaxy S9 + невдовзі після їх офіційної презентації, напевно, в першому кварталі 2018 року.


Додамо ложку дьогтю в цю ситуацію. Виявляється, що в кінцевому рахунку, Samsung не вдалося встановити пристрій зчитування відбитків пальців в сам екран, виробник залишив цю технологію на майбутнє, ймовірно, для Galaxy Note 9 (Crown). Трохи шкода, тому що на наш погляд це була відмінна альтернатива Face ID від Apple.

В якому ж місці ми знайдемо сканер відбитків пальців в Galaxy S9? Відповідь проста - на задній панелі. На щастя, Корейці на цей раз прислухалися до голосу значної частини користувачів і помістять його під камеру, як в серії Galaxy A (2018).

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ