Samsung Galaxy S9 і S9 + хоче зосередитися на процесорі і камері

Samsung Galaxy S9 і S9 + будуть показані тільки через кілька місяців. Тим часом, на сторінках корейських ЗМІ з'являються нові чутки.

Мабуть, для виробника пріоритетом є камера і процесор для нових флагманів. Компанія спрямує всі свої зусилля в ці області.

Samsung збирається використовувати в Galaxy S9 процесор Exynos 9810. Виробник підтвердив таку систему SoC кілька днів тому. Процесор буде проводиться по 10-нанометровій технології літографії. З'являться поліпшені ядра Mongoose 3 покоління, як і більш потужне GPU. Подробиці не відомі.

Galaxy S9, швидше за все, отримає подвійну камеру, яка буде взята з Galaxy Note 8. Звичайно, це не буде ідентична камера і будуть введені поліпшення. Які саме? Найяскравіше об'єктиви? Нові датчики? Ймовірно, такі виправлення можна очікувати, але тут деталі оповиті таємницею.

Samsung нібито збирається почати виробництво Galaxy S9 і S9 + вже в наступному місяці. Прем'єру варто очікувати в районі лютого 2018 року. Дебют нових телефонів вплине на ціну Galaxy S8 і S8 + і вони втратять в ціні ще більше.

Теги:

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ