Смартфони OnePlus 3 і OnePlus 3T оновили до фінального складання Android 8.0 Oreo

Ось нарешті і настав той самий день, коли компанія OnePlus оновила до фінальної збірки операційної системи Android 8.0 Oreo два своїх торішніх флагмана - OnePlus 3 і 3T. Для двох цих мобільних пристроїв тестування новітньої ОС велося протягом цілого місяця, завдяки чому розробники зуміли виправити всі виявлені в системі помилки і недоліки. Як підсумок - уже зараз всім їх власникам доступна фінальна збірка новітньої прошивки, причому мова йде про Oxygen OS 5.0.

Реліз фінальної збірки операційної системи Android 8.0 Oreo для смартфонів OnePlus 3 і OnePlus 3T приніс на них масу нововведень, найголовнішим серед яких є підвищення швидкості роботи і збільшення часу автономної роботи за рахунок використання нових алгоритмів енергозбереження. Серед основних функцій можна виділити підтримку режиму «картинка в картинці», автозаповнення форм, клонування додатків, поліпшені повідомлення, злегка оновлений дизайн деяких елементів і перероблений зовнішній вигляд швидких налаштувань.

Важливо зауважити, що в фінальну збірку Android 8.0 Oreo для двох флагманів OnePlus зразка 2016 року також вбудований патч для системи безпеки від Google за вересень цього року. Він виправляє понад 200 небезпечних вразливостей, всі з яких можуть використовуватися зловмисниками для отримання доступна до особистої конфіденційної інформації, яка зберігається на телефоні.


Оновлення фірмової прошивки Oxygen OS 5.0 принесло замість з собою відчутний редизайн всього інтерфейсу, підтримку нових бейджів для повідомлень, а також переробку багатьох елементів оболонки для її спрощення. Завантажити та встановити нову операційну систему для OnePlus 3 і OnePlus 3T вже зараз можуть всі бажаючі через налаштування на смартфонах, проте на деяких телефонах нова прошивка може бути недоступна для установки.


Пов'язано це з тим, що поширення новітніх збірок ОС Android займає кілька днів, тому деяким власникам цих мобільних пристроїв, на жаль, доведеться почекати якийсь час, перш ніж встановити Oxygen OS 5.0. Не можна не помітити, що процес бета-тестування операційної системи Android 8.0 Oreo для флагманських смартфонів OnePlus 5 і OnePlus 5T, в основі яких лежить топовий процесор Snapdragon 835, почнеться тільки в листопаді і грудні відповідно.

Фінальний же реліз нової ОС для них заплановано на початок 2018 року Це означає, що прошивка повинна стати доступна для завантаження і установки в період з січня по березень.

OnePlus

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ