DataLife Engine > Політика / Суспільство > Гончарук заявив, що перепис населення можна провести вже в цьому році

Гончарук заявив, що перепис населення можна провести вже в цьому році

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що вивчається можливість провести перепис населення України не в 2020 році, як планувалося раніше, а в 2019-м.
Про це він сказав 30 серпня, спілкуючись з журналістами в Києві в п'ятницю.

Прем'єр-міністра запитали, чи буде він ініціювати перепис.
 
"Ми не будемо ініціювати, ми проведемо. Вона вже була запланована на грудень наступного року. Але ми вивчаємо можливість провести її вже в цьому році. Її хотіли проводити в наступному році, тому що в цьому році восени повинні були бути вибори, а перепис - дуже витратна штука, і проводити її з виборами було б складно. Зараз виборів не буде ", - сказав він.
 
За словами Гончарука, "питання навіть не в грошах, а в мобілізації великих ресурсів, людей, яких треба навчити".Глава уряду України вважає, що перепис в 2019 році "дозволить державі заощадити в наступному році величезні кошти".

"Зникнуть" мертві душі ", нам потрібно побачити, скільки нас", - пояснив Гончарук.
 
Єдина перепис населення незалежної України пройшла в грудні 2001 року. Згідно з її результатами, в країні налічувалося 48,457 млн жителів. Новий перепис спочатку планували провести в 2012 році, але її переносили тричі: на 2013-й, 2016 й і 2020 рік.Вернуться назад