Головний Чернівецький Портал > Політика > Відеозапис того, як Міністр закордонних справ України обізвав президента РФ

Відеозапис того, як Міністр закордонних справ України обізвав президента РФ


15-06-2014, 10:44. Опублікував: Slaxor Міністр закордонних справ України Андрій Дещиця попросив протестувальників біля посольства Росії в Києві не посилювати ситуацію зазначивши, при цьому чудово розуміє обурення присутніх.

Дещиця приїхав до місця подій увечері в суботу, 14 червня, після того як уже були розбиті автомобілі посольства і вибиті вікна в самій будівлі.

Дещиця дуже неохоче спілкувався з журналістами, зате з готовністю протягом хвилин 20 відповідав на запитання протестувальників.

Учасники акції протесту заявили йому, що не розуміють, як на території України може продовжувати свою роботу посольство країни, що веде війну проти українців. Вони зажадали закрити російську дипмісію.

Глава МЗС пообіцяв присутнім, що Київ адекватним чином відреагує на теракт в Луганську, де бойовики збили військово-транспортний літак Іл-76. В результаті катастрофи загинули 49 людей.

При цьому він попросив протестувальників не робити нічого, що завело б ситуацію в глухий кут.

"Я готовий разом з вами тут стати і говорити: Росія, забирайся з України". Мітингувальники підказали Дещиця продовження: "Путін - х ** ло!" Міністр повторив за ними, викликавши схвалення присутніх.
Повернутись назад