Головний Чернівецький Портал > Політика > Росія відкрила кримінальну справу проти Міністра внутрішних справ України

Росія відкрила кримінальну справу проти Міністра внутрішних справ України


18-06-2014, 11:06. Опублікував: Slaxor
Росія відкрила кримінальну справу проти Міністра внутрішних справ України
Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова і губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського. Їх підозрюють в організації вбивств, застосуванні заборонених засобів і методів ведення війни, викраденні людей, а також в перешкоджання законній діяльності журналістів. Про це йдеться в повідомленні офіційного представника СК Володимира Маркіна, опублікованому на сайті відомства.

Слідство вважає, що з 12 квітня цього року Аваков разом з Коломойським та іншими вищими керівниками Міноборони України організували і керували військовою операцією, спрямованою на вбивство цивільних осіб. У ній беруть участь військовослужбовці збройних сил країни, члени Нацгвардії і «Правого сектору», а також бійці батальйону спецазначенія «Дніпро» МВС України, створеного і фінансованого Коломойським.

У заяві Слідчого комітету, зокрема, зазначається, що в ході силової операції, що проходить на південному сході країни, «вбито більше 100 цивільних осіб, включаючи громадян Російської Федерації - журналістів Корнелюка, Волошина і правозахисника Миронова». Слідство також вважає, що викрадення журналістів «Зірки» Андрія Сушенкова і Антон Малишева було організовано з відома Авакова і Коломойського.

Повернутись назад