В області ведеться підготовка до початку купального сезону

Про основні напрямки роботи управління цивільного захисту населення у 2016 році йшлося сьогодні, 24 травня, під час прес-конференції начальника управління цивільного захисту населення обласної державної адміністрації Олексія Гайдая.

Як повідомив посадовець, підготовка органів управління і сил цивільного захисту області у 2016 році проводиться згідно з Планом основних заходів цивільного захисту Чернівецької області на 2016 рік.

«Наразі нашим пріоритетним напрямком роботи є здійснення належної підготовки пляжів та спеціально облаштованих місць для відпочинку населення області до початку купального сезону. Так, керівникам служб цивільного захисту області було надано низку відповідних доручень, - зазначив Олексій Гайдай. – Зокрема, Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області забезпечило обстеження водного простору та пляжів водолазними підрозділами. Окрім того, Головним управлінням Держсанепідслужби здійснено огляд відповідних територій на предмет безпечності відпочинку громадян».

Також управлінням цивільного захисту населення ведеться інформаційна робота серед населення щодо місць розташування найближчих протирадіаційних укриттів при загрозі виникнення надзвичайної ситуації та дій при їх виникненні. «Так, на офіційних веб-сайтах обласної державної адміністрації та Управління ДСНС України в Чернівецькій області розміщено «Інтерактивну карту захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Чернівецької області», - зауважив Олексій Гайдай.

Для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації в області проводяться щоквартальні перевірки системи оповіщення. «У березні цього року на території Буковини було здійснено щоквартальну комплексну перевірку системи оповіщення «Сигнал-ВО» з практичною передачею інформації (сигналу «Увага всім!») по радіотрансляційній мережі та з включенням електричних сирен, за підсумками якої виявлено технічні несправності певних сирен, які було вчасно усунуті», - поінформував посадовець.

Також щоденно здійснюється моніторинг коливання рівня води у басейнах Дністра, Прута та Сірета, зокрема, завдяки гідрологічному бюлетеню, в якому спеціальними пунктами визначено місця підйомів та зменшення рівня води.

Олексій Гайдай зауважив, що з початку року в області надзвичайних ситуацій не було задокументовано. Водночас було зареєстровано 12 випадків пожеж, внаслідок яких загинуло 12 осіб (торік – 19). Станом на сьогодні в краї на водних об’єктах загинуло четверо громадян, внаслідок самогубства – 43, дорожньо-транспортних пригод – 19, нещасних випадків – 19 осіб, з інших причин – 8.

Теги:

Добавить комментарий

ПОСЛЕДНИЕ