DataLife Engine > Суспільство > АТО йде до завершення

АТО йде до завершення


4-08-2014, 10:00. Разместил: Slaxor Українська армія близька до перемоги над бойовиками на сході країни. Про це, як повідомляє BBC, заявив міністр оборони України Валерій Гелетей.

Головна мета урядових сил, за словами Гелетея, - взяття під контроль місця падіння малайзійського «Боїнга». При цьому міністр зазначив, що зіткнення між українською армією і сепаратистами не повинні позначитися на роботі експертів, що працюють на місці авіакатастрофи.

Чисельність бойовиків Гелетей оцінив в 15 тисяч чоловік. За його словами, незважаючи на втрати, сили прихильників самопроголошених республік залишаються на колишньому рівні завдяки свіжим підкріпленням.

У той же час радник президента України, колишній глава МВС Юрій Луценко заявив про те, що в Києві готовий план визволення Донецька, який, за його словами, стане несподіванкою для сепаратистів. «Якщо ми його реалізуємо, а це вимагає максимального напруження всіх сил держави, можна буде впевненіше дивитися в майбутнє України», - наводить слова Луценка прес-служба його партії «Третя Українська республіка».

Вернуться назад