DataLife Engine > Суспільство > Бойовики розширюють територію на Луганщині (відео)

Бойовики розширюють територію на Луганщині (відео)


9-09-2014, 15:28. Разместил: Slaxor 89 разів порушили перемир'я бойовики на Донбасі та південному Сході країин. Таку статистику наводить Рада Нацбезпеки та оборони України. У відомстві визнають, активність бойовиків помітно знизилась, проте обстріли українських позицій тривають.

Однією з найбільш запеклих ділянок фронту залишається донецький аеропорт. Летовище контролюють українські силовики, проте терористи атакують його з важкої зброї по кілька разів на добу. Схожа ситуація і в Дебальцево. Місто терористи обстрілюють переважно вночі. Паралельно ворог намагаєтьсяться розширити територію контролю на Луганщині. Тож армія посилює охорону в районі Словяносербська та Сіверодонецька.

Андрій Лисенко, речник РНБО:

- Нашими військовими наразі здійснюється укріплення рубежів, також триває відновлення бойового потенціалу військ. Ми маємо інформацію, що відбувається ротація військових підрозділів РФ які розташовані в Криму, однак в нас нема інформації, що територію України покидають будь-які підрозділи або Рос Федерації, або банд-угрупувань бойовиків, які знаходяться на тимчасово контрольованій ними території.

За останньою інформацією РНБО - за час так званого перемиря, терористи вбили пятьох українських військовиків, тридцять три поранено. Є жертви й серед мирного населення. На тепер відомо про двох загиблих.


Вернуться назад