DataLife Engine > Суспільство > Бойовики продовжують наступ (відео)

Бойовики продовжують наступ (відео)


17-09-2014, 14:56. Разместил: Slaxor Російські диверсанти намагаються витіснити українських прикордонників на ділянках північного сходу Луганщини. За інформацією РНБО - сусіди замінували частину території в районі Красної Талівки. Від мін там гинуть мирні мешканці.

А в Нижній Кринці, за тридцять кілометрів від Донецька, внаслідок обстрілу терористів десятеро загиблих та чимало поранених - це оперативна інформація штабу АТО. Бойовики вели вогонь по селищу з дев'ятої ранку до 12-ї дня.

Дісталося від терористів і мирним людям у Ясинуватій, бойовики обстріляли цей населений пункт на Донеччині та прилеглі до нього села. Там також є жертви. В РНБО заявляють про переміщення російських військ в районі Красного Луча та Дебальцевого. Тож бачимо, що виводити свої частини з України Кремль геть не збирається - попри всі домовленості.

Андрій Лисенко, речник РНБО:

- На територіях, підконтрольних бойовикам, терористи продовжують маскувати військову техніку в житлових кварталах та у подвір'ях мирних громадян. Сили АТО готові до провокацій та відбиття наступу.

Терористи продовжують обстріл Первомайська Луганської області, за нашими даними жертв поки що не має, жителі залишаються без світла та води, бракує медикаментів та їжі. Також пошкоджено лінії електропередач в районі макіївської фільтрувальної станції, станція знеструмлена, в Макіївці немає питної води.Вернуться назад