Фоторепортажі

Міський студентський парламент провів відео-лекцію, приурочену до Дня пам’яті жертв голодоморів (фото)

22 листопада у приміщенні ЧТЕІ КНТЕУ відбулася відео-лекція для студентів ВНЗ Чернівців, приурочена до Дня пам’яті жертв голодоморів на українських землях. Організатором заходу виступив чернівецький міський студентський парламент.
Відкрив семінар голова ЧМСП Денис Тимофєєв, який закликав із шаною віднестися до тих страшних подій, що відбувалися в Україні у 1932-1933-их роках. Учасники семінару вшанувати пам’ять жертв голодомору хвилиною мовчання.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Техніка і люди готові до зими у Чернівцях (фото)

Сьогодні, 22 листопада, на території комунального підприємства Міськ ШЕП відбувся огляд готовності наявної техніки з навісним обладнанням, яка буде використовуватися Міськ ШЕПом, КЖРЕПами та приватними підприємствами Чернівців для прибирання доріг та тротуарів від снігу.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

В Чернівцях пройшли Екстримальні ігри (фото)

В Чернівцях відбулись міжнародні змагання «ХІІ Буковинські екстремальні ігри» етапи проходили на дистанціях гірського, пішохідного, велосипедного та спелеологічного туризму.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

В Чернівцях пройшло Буковинське "євроінтеграційне" віче 2013 (фото)

Сьогодні, 3 листопада, у Чернівцях відбулося багатотисячне зібрання з нагоди 95-ї річниці Буковинського віча, ініційоване громадськими організаціями краю. 

Детальніше...

Коментувати (1 Коментар)

День міста Чернівці (фото)

Перший день святкувань 605-річчя від моменту першої писемної згадки про Чернівці завершився великим концертом за участю сімейних дуетів «Скриня» і «Писанка», Павла Дворського та співачки Лами.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

З нагоди Дня міста відбувся фестиваль “Одруження на Панській”

Вчора, 5 жовтня, з нагоди Дня міста Чернівці на вулиці О. Кобилянської відбувся Другий щорічний весільний благодійний фестиваль «Одруження на Панській». На свято завітав секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин. Він привітав подружжя чернівчан, які відсвяткували в цей день золоті весілля, та побажав усім присутнім городянам міцного кохання.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Новини партнерів

RizVN Login