Кримінал

Кримінальна хроніка за 22 грудня

Упродовж минулої доби органами внутрішніх справ області зареєстровано 126 звернень громадян, з яких 8 на момент надходження мали ознаки кримінального правопорушення. Зокрема, 5 крадіжок тощо. На кожне звернення громадян співробітниками міліції Буковини було відреаговано та у 4 випадках встановлено осіб, які підозрюються у причетності до вказаних правопорушень.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Кримінальна хроніка за 20 грудня

Упродовж минулої доби органами внутрішніх справ області зареєстровано 163 звернення громадян, з яких 15 на момент надходження мали ознаки кримінального правопорушення. 

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Кримінальна хроніка за 19 грудня

Упродовж минулої доби органами внутрішніх справ області зареєстровано 198 звернень громадян, з яких 20 на момент надходження мали ознаки кримінального правопорушення. Зокрема, 14 крадіжок, 2 правопорушення пов’язаних із незаконним обігом наркотиків тощо. На кожне звернення громадян співробітниками міліції Буковини було відреаговано та у 14 випадках встановлено осіб, які підозрюються у причетності до вказаних правопорушень.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Кримінальна хроніка за 18 грудня

Упродовж минулої доби органами внутрішніх справ Чернівецької  області зареєстровано 143 звернення громадян, з яких 10 на момент надходження мали ознаки кримінального правопорушення. Зокрема, 6 крадіжок тощо. На кожне звернення громадян співробітниками міліції Буковини було відреаговано та у 7 випадках встановлено осіб, які підозрюються у причетності до вказаних правопорушень.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

На Буковині затримали групу автокрадіїв

На території краю та обласного центру четверо хлопців, мешканці Сторожинецького району Чернівецької області, обкрадали автомобілі. Вони підозрюються у скоєнні 8 таких правопорушень.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Буковинець половив рибки на 60 тис.

ВирезубПід час проведення спільного рибоохоронного рейду співробітники Кельменецького райвідділу Чернівецької області затримали 25-річного чоловіка.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Новини партнерів

RizVN Login1024 

людини читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини    

Нове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше