Цікавинки

Коропа можна ловити і взимку

Багато рибалок, які вважаютьнайкращою коропову рибалку, з настанням холодів і заморозків, ховають свої снасті до весни. І млосно чекають її приходу, настання тепла, щоб у новому році, з новими силами продовжувати своє улюблене заняття, ловити коропа. А чому, не спробувати коропову рибалку взимку? Адже ловля коропа взимку можлива, хоч і не така результативна, як влітку, але все ж.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Москва проти гуртожитків для мігрантів

Інформація про те, що місце під зведення общежития для рабочих комунальних служб ДБУ «Житловик» на території району Тропарєво-Нікуліно вже вибрано, надійшла від муніципального депутата району Володимира Гарначука. В інтерв'ю газеті «Известия» він розповів, що початок будівництва заплановано на січень.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Як намалювати новорічного Діда Мороза

Напередодні Нового Року перед багатьма постає питання, як намалювати Діда Мороза? Малюнок Діда Мороза та Снігуроньки знадобиться і для новорічної стінгазети і для оригінальної, "ручної роботи" вітальної листівки. Це майже те саме питання як і как нарисовать новый год в росіян.Але малювати людину непросто, потрібно точно витримати пропорції, а головне правильно намалювати обличчя, щоб ваш малюнок Діда Мороза не виглядав як зовсім вже дитяча картинка. Малюнок Діда Мороза виконати легше, оскільки він одягнений в довгу шубу і шапку і має довгу бороду і вже тим більше, якщо малювати його поетапно. 

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

В Росії хочуть заборонити христити "сурогатних" дітей

Днями в суспільстві знову заговорили про сурогатне материнство . Свою лепту в це спірне питання вирішила внести Російська православна церква в особі митрополита Іларіона.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Вирощуємо мандарини вдома

фильтрацияНайголовніше для успішного вирощування цитрусових на підвіконні - гарна освітленість, підвищена вологість повітря і повноцінне харчування.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

В Донецьк "припливе" Дельфін

В Донецькому нічному клубі Liverpool виступить відомий російський музиканд -Дельфін.

Детальніше...

Коментувати (0 Коментарів)

Новини партнерів

RizVN Login