_______________ _____________ ____________
16/03/2010

Валуєв погодився на Кличка за 2,5 млн $
10:56 05 бер..

Валуєв погодивсян на бій з Кличком за 2,5 млн.$

Валуєв погодивсян на бій з Кличком за 2,5 млн.$

Микола Валуєв приймає умови Віталія Кличка, за якими росіянин отримає 2,5 мільйона доларів за поєдинок з українцем.

Колишній чемпіон світу у надважкій вазі за версією WBА Микола Валуєв приймає умови чемпіона світу за версією WBC Віталія Кличка, за якими росіянин отримає 2,5 мільйона доларів за поєдинок з українцем, - повідомляє ТСН.

"Так, я хочу боксувати проти Віталія. Це буде цікавий поєдинок і весь світ чекає на нього вже кілька років, - заявив Валуєв. - Вчора я розмовляв зі своїм промоутером Доном Кінгом. Сторона Кличка пропонує нам 2,5 мільйона. Ми приймаємо їх пропозицію".

Проте не все так гладко, як могло б здатися на перший погляд. Росіянин готовий прийняти умови Кличка з невеликим застереженням. "Крім того, ми хотіли б отримати дохід від трансляцій на Росію і США".

Кріс Майєр, виконавчий директор компанії Sauerland Event нарівні з Кінгом що представляє інтереси Валуєва, заявив: "З'явилися абсолютно нові перспективи цього поєдинку. Ми можемо зробити великий крок вперед. Права на телетрансляцію не повинні стати нездоланною перешкодою. Тепер все залежить від сторони Кличка".

"Кличко завжди стверджував, що американські телекомпанії не мають ніякого інтересу до цього бою і тому доходи від цієї трансляції будуть невеликим. Але ми вважаємо, що бій викличе величезний інтерес в усьому світі", - продовжив Валуєв.

Росіянин також відзначив, що вже приступив до тренувань. "Тренуюся двічі на день під наглядом мого тренера Олександра Зіміна, - додав Валуєв. - Віталія Кличка можна перемогти за рахунок мотивації і непохитної волі".

 Додати цю сторінку в закладки
Reddit! Del.icio.us! Mixx! Free and Open Source Software News Google! Live! Facebook! StumbleUpon! TwitThis Joomla Free PHP
Останнє оновлення на 11:00 05 бер..
 

Новини партнерів

работа программист Одесса, погода в Нежине на 10 дней, новости закарпатье, Придурки из Хаззарда, скачать музыку