25/11/2009
Банер
МБ:«Меркурій» програв «Львівхолоду»
10:22 23 лист..
У другому турі першої ліги з міні-футболу чернівецький «Меркурій» поступився на виїзді «Львівхолоду» з рахунком 3:5. Уже на 14 хвилині наша команда поступалася 0:4. Після цього було замінено воротаря і Валерій Шонов і Олександр Дележа скоротили рахунок. Але господарі забили 5-й гол за 5 хвилин до кінця гри.

«Меркурій» випустив п’ятого гравця замість воротаря за 2,5 хвилини до фінального свистка. Та, на жаль, зрівняти рахунок не вдалося. Причина поразки – дуже слабка реалізація гольових моментів.

Після цього туру шість команд, серед яких і «Меркурій», набрали по три очки.

Наступний матч має відбутися у Чернівцях 28 листопада з командою «Шанс-Авто» (Ковель).
За матеріалами: Молодий Буковинець

Матеріали по темі :

» Чернівецький «Меркурій» розпочав сезон з перемоги

Стартував турнір у першій міні-футбольній лізі України. Тут виступає чернівецький «Меркурій». Його суперниками є дев’ять команд із...